Fitness - Základní informace

Fitness

Chcete být v kondici? Navštivte komplexně vybavené fitness, které Vám umožní plnohodnotné cvičení dle předepsaných pravidel zdravého životního stylu. Naleznete zde tři části: cardio zónu s luxusními stroji značky STAR TRAC®, část s pevnými posilovacími stroji značky OLYMP a zónu funkčního tréninku se stroji značky TECHNOGYM-KINESIS a dalšími fitness pomůckami a doplňky. Pro lepší pohodu můžete sledovat oblíbený TV kanál nebo poslouchat hudbu. Součástí fitness je i sportovní bar. Jako doplněk fitness a zdravého životního stylu nabízíme také vyšetření (diagnostiku) bioimpedančním přístrojem BODYSTAT, který vám poskytne nejdůležitější a hlavně aktuální informace o složení Vašeho těla.

Cardio zóna

Volně navazuje na prostory posilovny. Kardiozónu tvoří 14 strojů od špičkové značky STAR-TRACK– konkrétně běhací pásy, eliptikaly (cross trainery), stepery, rotopedy a veslovací stroje. Kardiostroje jsou ideálním nástrojem k zahřátí organismu před cvičením, pro tréninky na redukci podkožního tuku nebo mohou sloužit jako doplněk ke všem ostatním sportovním aktivitám. Při pravidelném cvičení na kardiostrojích posílíte kardiovaskulární systém při aktivitě, která prakticky nezatěžuje žádný z kloubů dolních končetin – hlezenní, kolení ani kyčelní.

Zóna funkčního tréninku

Tato část slouží k cvičení a posilování s vlastní vahou těla, medicimbaly, jednoručními činkami, expandery, bosu, TRX, lavicemi a spoustou dalších doplňků, které zformují Vaši postavu. Naleznete zde i strečinkovou plochu k protažení před i po cvičení. A nemůžeme opomenout stroje Kinesis, na kterých procvičíte všechny partie těla všemi směry. Chcete trénovat individuelně pod odborným dozorem? V tomto případě Vám pomohou osobní trenéři.

Zóna posilovacích strojů

Posilovnu tvoří 22 stanovišť ve dvou pomyslně oddělených částech: oddělení posilovacích strojů s možností nastavení zátěže pomocí klasických kotoučů, a oddělení s jednoručními činkami a nakládacími žerděmi. Stroje jsou dimenzovány tak, aby byly vhodné pro začátečníky, ale stejně tak pro pokročilé. Cílem cvičení v posilovně je formovat tělo do tvarů, které právě Vám připadají atraktivní. V posilovně můžete získávat svalovou hmotu, ztrácet nadbytečné kilogramy nebo obecně nabývat sílu. Stroje jsou rozmístěny v logických liniích pro lepší orientaci klientů a vznikají tak zóny – např. zóna pro procvičení zádových svalů nebo zadečku a vnitřní strany stehen.