Lezecká stěna - Kurzy lezení

Ochutnávka lezení

Vylezete si svou první cestu a nahlédnete do světa lezení na umělých stěnách. Vezměte s sebou přátele, a pod dohledem instruktora, zažijte nevšední zážitek.

Rozsah:

2 hodiny

Cena: 390,-/osoba
Termín ochutnávky se vždy domlouvá osobně v H-centru nebo na telefonním čísle 466 412 044, email: info@hcentrum.net (recepce H-centra). Platí se až před zahájení ochutnávky. V ceně je započítáno vstupné na stěnu, zapůjčení nutné výstroje k výcviku (mimo lezecké obuvi) a práce instruktora. Ochutnávka se koná v případě 2 a více osob.

Rozšiřující kurz

Tento kurz je určen pro začátečníky a mírně pokročilé. Cílem kurzu je zvládnout samostatně a bezpečně pohyb na umělé stěně. Naučíte se jak správně obléknout sedací úvazek, navázat se na lano a jistit svého partnera. Seznámíte se se základními lezeckými technikami - využití chytů, stupů a ovládání svého těla. Začnete boulderingem, což je lezení v malých výškách bez lana s dopadovou pěnovou podložkou.

Rozsah:

5 lekcí po 2 hodinách

Cena:3000,-Kč / kurz
Termín je po domluvě pro 1-4 osoby. Jednotlivé lekce probíhají obvykle pátek, sobota, neděle. Platí se před zahájením kurzu. V ceně je započítáno vstupné na stěnu, nutné výstroje k výcviku (mimo lezecké obuvi) a práce instruktora.

Kontakt: V pracovních dnech po 16. hodině na telefonním čísle: 776 375 745 (Roman Kučera - instruktor).